Petrișor Peiu, de la AUR, un veteran al politicii, descrie unde e „Sistemul” care conduce România: „E o legătura profundă, subterană, între partidele foarte vechi, sistemul de justiție și rețeaua de foști ofițeri de informații”
„Păi înainte mă enerva această etichetă (de extremist - n.n.), inclusiv pusă de către colegii dumneavoastră uneori și m-am enervat la o dezbatere din asta pentru alegerile parlamentare. Acum aș încerca cu calm să destructurez această afirmație și să arăt de ce nu suntem un partid extremist.” Foto: Profimedia
Citește mai mult








