Urmăriți Republica pe Google News
Urmăriți Republica pe Threads
Urmăriți Republica pe canalul de WhatsApp
Vă invităm să intrați în comunitatea habits, un spațiu în care înveți, găsești răspunsuri și resurse pentru a fi mai bun, pentru a avea o viață mai sănătoasă.
Urmăriți Republica pe Google News
Urmăriți Republica pe Threads
Urmăriți Republica pe canalul de WhatsApp
Invitat în emisiunea „În fața ta” de la Digi24, jurnalistul și analistul Armand Goșu a răspuns celor 10 întrebări scurte, adresate de Florin Negruțiu.
Citește mai mult
Una dintre cele mai mari și repetate greșeli ale statului român este că nu-și propune să facă reforme de niciun fel, mai ales în perioadele „bune” ale economiei.
Citește mai mult
Într-o seară, m-a sunat un prieten și mi-a spus: „Cred că am ADHD. Nu mai pot să mă concentrez la nimic.”
Citește mai mult
În ea nu se vede nimic, pentru că cea mai mare parte din univers este vid.
Citește mai mult
Povestea a început aproape din întâmplare, cu un anunț imobiliar care nu spunea mare lucru și cu un proprietar care, după prima vizită, a înțeles că nu mai poate pleca.
Citește mai mult
Alătură-te comunității noastre. Scrie bine și argumentat și poți fi unul dintre editorialiștii platformei noastre.