„România e o Ghană dezvoltată și bine administrată”. Un african stabilit la noi ne ajută să înțelegem mai bine unde ne situăm
Evident, nu suntem în top 5-10% administrații publice. Deci avem ce să criticăm și să îmbunătățim. Dar nu suntem nici vreo catastrofă, vreun Everest al corupției și incompetenței.
Citește mai mult