Confesiunea unui fost votant AUR: pur și simplu am vrut să dau politicienilor o palmă de trezire. Cum aș vota astăzi
În 2024, am votat AUR nu din cauză că am crezut vreodată în ce propun ei, nu din cauză că cei din AUR mi se par un stâlp al democrației, nu din cauză că mă atrăgea vreo propunere a lor de om în Parlament, nu! Nimic din toate acestea.
Citește mai mult







